Czat codziennie 21:00 | Poczta | Lista dyskusyjna | Poezja | Galeria Medialna | SKLEPIK | PORTAL o HBV | ZIOŁOLECZNICTWO
hcv
wzw

:: Choroba   :: Diagnostyka   :: Leczenie   :: Kontakt   :: O Stowarzyszeniu   :: Strona główna  


Anonse - Ogłoszenia Towarzyskie


Zauważając taką potrzebę udostępniamy na Portalu Internetowym Prometeuszy możliwość poznania się wzajemnie osób, przyszłych partnerów zakażonych HCV lub HBV poprzez zamieszczanie anonsów towarzyskich. Młodzi ludzie, którzy nie ulegli wyleczeniu w wyniku nieskutecznej terapii, przerwania jej z powodu różnorakich skutków ubocznych, albo Ci, którzy nie podeszli do leczenia przeciwwirusowego i pozostaje im życie z wirusem często mają wielki problem, aby kogoś poznać, obawiają się odrzucenia, nie wiedzą kiedy i jak powiedzieć poznanej osobie o swoim zakażeniu. Umieszczane tutaj anonse towarzyskie mają im pomóc poznać kogoś, założyć rodzinę.
ANONSE:

Ogłoszenie nr: 0001
Data publikacji: 18 maja 2013 r.

Jacek1989

"Witam :) Z tej strony Jacek. Jestem 24-letnim studentem , który stara się spełniać swoje marzenia oraz dążyć do wyznaczonych celów. Nie ukrywam, że od dłuższego czasu czuję się samotny i chciałbym kogoś poznać za pośrednictwem tego portalu. Jestem człowiekiem o dobrym sercu , zaradnym, z nienaganną aparycją :) Zostawiam swoje dane kontaktowe dla zainteresowanych. Pozdrawiam"

Numer gadu-gadu: 11296417
E-mail: jacek1898@o2.pl


Ogłoszenie nr: 0002
Data publikacji 20 maja 2013 r.

Malgorzata 36 lat

Mieszkam w Hiszpanii. Mam dwie córki. Jestem 2.5 roku po rozwodzie. Wykształcenie wyższe. Lubię dom. Sprawia mi przyjemność czytanie książek i kino.

Poszukuje partnera w wieku od 35-45 lat. Po rozwodzie rownież i jeśli są dzieci to super.

Wymagania: musi byc HCV pozytywny :), inteligentny i wykształcony.

Inne cechy charakteru trzeba poznac z czasem.

Najlpeszy kontakt to skype na poczatek: malgosipimpex

"...miłość to złote schody po których serce wstępuje do nieba..."

Założenia Regulaminowe Anonsów Towarzyskich (Regulamin)

1. Umieszczanie anonsów dla Członków Stowarzyszenia "Prometeusze" jest bezpłatne - wraz z anonsem należy przedłożyć dowód wpłaty jednorazowego wpisowego lub dobrowolnej 1 składki członkowskiej (jeśli taka wpłata była dokonana kiedykolwiek).

2. Umieszczenie anonsu jest udostępniane dla Członków Stowarzyszenia "Prometeusze" - przeczytaj jak zostać Członkiem Stowarzyszenia - TUTAJ, poczytaj o Stowarzyszeniu "Prometeusze" TUTAJ albo od razu ściągnij DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ stąd. Należy ją wypełnić, wydrukować, włożyć w kopertę i wysłać na nasz adres:

Prometeusze
ul. Długa 7A/4
58-309 Wałbrzych


Aby zostać członkiem Stowarzyszenia "Prometeusze" należy także uiścić JEDNORAZOWE wpisowe w wysokości 30 zł na nasze konto w banku ING O/Wałbrzych, o numerze:
61 1050 1908 1000 0022 7301 0526
Wpisowe jest traktowane jako "darowizna" na cele statutowe. Roczne składki członkowskie w takiej samej wysokości (30 zł - 2013 rok) są dobrowolne.

3. Przyjmujemy także ogłoszenia od osób nie będącymi Członkami Stowarzyszenia "Prometeusze" jednakże pod warunkiem uiszczenia opłaty w wysokości 30 zł a takze przesłania do nas pisemnej zgody na przetrzymywanie oraz przetwarzanie przez zarząd Stowarzyszenia danych osobowych (podobną zgodę podpisują na deklaracji członkowskiej zapisujący się do Stowarzyszenia).

4. Dane osobowe, imię nazwisko, miejsce zamieszkania oraz inne dane są utajnione oraz zastrzeżone. Dane te są dostępne tylko dla Zarządu Stowarzyszenia. Osoba dodająca ogłoszenie sama decyduje jakie podać dane, np nick, adres e-mail, nr komunikatorów (np GG, Skype), czy nr telefonu (nie polecamy).

5. Anons można wysłać na adres: anonse@hcv.pl. Wyłącznie do naszej wiadomości i ewentualnego kontaktu należy wraz z anonsem dołaczyć: prawdziwe imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego. Dane te nie będą nikomu udostepniane - chyba, że za zgodą ich właściciela.

6. Pod ten sam adres e-mail można wysyłać zaproszenia do dialogu z osobami ogłaszającymi się na Anonsach Prometeuszy - jeżeli osoba ogłaszająca się nie zostawi przy anonsie danych kontaktowych. Przesłane zapytania, listy będą przekierowywane do adresatów - aby było to możliwe proszę każdorazowo podać nick osoby, do której kierowana jest wiadomość. Osoba chcąca nawiazać kontakt z osobą ogłaszającą się powinna przesłać nam swoje dane kontaktowe (telefon, e-mail, GG itp).Powinna też dopisać do treści listu, ze wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Zarzad Stowarzyszenia "Prometeusze".

7. Listy o charakterze wulgarnym, obraźliwym albo nie zawierające danych osobowych osoby poszukującej kontaktu z osobą ogłaszającą się - nie będa rozpatrywane i trafiać będą do kosza.

8. W każdym przypadku chęci zdjęcia z tablicy ogłoszeń swojego anonsu należy kierować prośbę pod anonse@hcv.pl lub dzwonić pod nr tel 602 172 907 (adres e-mail lub telefon muszą być zgodne z danymi, które zostały wysłąne podczas zamieszczenia ogłoszenia. Osoba ogłaszająca się, która zmienia nr telefonu albo adres e-mail podany w anonsie powinna nas poinformować o takich zmianach. Zastrzegamy sobie prawo do kilkudniowej zwłoki w przypadku próśb o zdjęcie ogłoszenia.

9. Osoby ogłaszajace się powinny zamieścić w treści swojego ogłoszenia czy szukają partnera / partnerki z konkretnym zakażeniem HCV lub HBV lub, że jest to dla nich obojętne.

10. Stowarzyszenie Pomocy Chorym z HCV "Prometeusze", ani jego władze statutowe w żadnej części nie odpowiadają za treść publikowanych na naszych stronach anonsów, za ich rzetelność i zgodność z prawdziwymi pobódkami. Nie sprawdzamy też zgodności, czy prawidłowości podanych nam danych kontaktowych. Wszelkie zastrzeżenia oraz uwagi prosimy jednakkierować do nas, aby zapobiec ewentualnym nadużyciom, czy nieprawidłowościom.
Powrót»Nieinwazyjne Badanie Wątroby
fibroscan
»
Ważne!
::Nowe Leki przy HCV
::Artykuły medyczne
::Artykuły prasowe
::Szpitale i poradnie
::ZIOŁOLECZNICTWO
::SKLEPIK ZIOŁOWY
::Felietony Prometeuszy
::Słownik medyczny
::Linki medyczne i inne
::Top lista i liczniki
::ATLAS ZIÓŁ
»
Prometeusze
Kontakt ze Stowarzyszeniem
tel. kom.: 602 172 907
lub tel. stacjonarny:
75 612 00 99 (nowy)
::Pomoc psychologiczna
::Kilka ważnych pism
»
FAQ przeczytaj koniecznie
:: Czy prawidłowy poziom transaminaz (Alat i Aspat) wyklucza obecność zakażenia HCV?
:: Czy można zakazić się poprzez kontakty seksualne?
:: Jakie jest ryzyko przeniesienia (transmisji) HCV z zarażonej matki na dziecko?
:: Jakie są objawy zakażenia wirusem HCV i choroby, jaką ten wirus wywołuje?
:: Czy Hepatitis C można wyleczyć?
:: Jakie leki obecnie są stosowane w leczeniu HCV?
:: Czy zakażeni HCV powinni się szczepić przeciwko HBV (wzw typu B)?
:: Czy można się zakazić od domownika, który jest HCV+?
:: Jak zostać członkiem Stowarzyszenia PROMETEUSZE
»
Nasze Akcje
:: HCV za Kratkami
»
Nasi Partnerzy:

diagnostyka

synevo

Herbapol Poznan
»
Podziękowania
:: Członkom Honorowym
:: Firmom:
AbbVie
za grant i pomoc w modernizacji Serwisu Prometeuszy w 2016 roku

Synevo
Sanofi - Aventis
Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A
Gilead

:: Polskiej Grupie Ekspertów HCV
:: Wszystkim lekarzom, którzy wspierają nasze działania
:: Władysławowi Rysiowi i Zbigniewowi Barteczka za wiersze. Brunowi za "koraki" i aukcje charytatywne.
:: Maciejowi, Monice oraz Ewelinie i wszystkim psychologom za pomoc chorym
:: Naszym webmasterom i administratorom:
Arturowi i Włodkowi,
oraz Piotrowi, Tygrysowi, Ktosi i Andzi
:: Wszystkim za wpisy do księgi gości
:: Wszystkim, którzy wspierają naszą akcję
»
Wspieramy
3 kafki - hostele
akcja Pajacyk
wielka orkiestra świątecznej pomocy

Nasze konto: ING Bank Śląski o/Wałbrzych 61 1050 1908 1000 0022 7301 0526


intermedis - fibroscan


hcv


Hepatic Medical


reklama, tworzenie stron, hosting, wałbrzych, wizytówki, poligrafia

hcv

Copyright © 2001-2018    Prometeusze    All rights Reserved.