Czat codziennie 21:00 | Poczta | Lista dyskusyjna | Poezja | Galeria Medialna | SKLEPIK | PORTAL o HBV | ZIOŁOLECZNICTWO
hcv
wzw

:: Choroba   :: Diagnostyka   :: Leczenie   :: Kontakt   :: O Stowarzyszeniu   :: Strona główna  


Linki medyczne


www.intermedis.pl
www.intermedis.pl


Strona Specjalistycznego Centrum Medycznego INTERMEDIS z Wrocławia świadczącym usługi medyczne w zakresie diagnostyki i terapii chorób wątroby (hepatologii) i wirusowych zapaleń wątroby typu B i C. Strona zawiera m.in. informacje na temat świadczonej przez INTERMEDIS bezinwazyjnej ocenie stopnia włóknienia wątroby metodą FibroScan® (elastografia dynamiczna).http://www.essentiale.pl
Strona producenta leków: Essentiale® Forte oraz Essentiale® Max, zawierających potrzebne do regeneracji wątroby fosfolipidy.


hepatic_medical
www.hepaticmedical.pl


Strona Internetowa Specjalistycznego Gabinetu Lekarskiego "Hepatic Medical" w Krakowie, oferująca badania na urządzeniu FIBROSCAN, zastępujące gruboigłową biopsję wątroby. Na miejscu możliwość konsultacji hepatologicznych u wybitnych lekarzy zajmujących się na codzień diagnostyką oraz leczeniem przewlekłych zapaleń wątroby.


leki z Indii

www.lekizindii.pl


Na powyższej stronie można uzyskać wszelkie potrzebne informacje, także telefonicznie o tym, jak kupić przeciwwirusowe, generyczne leki z Indii (generyki indyjskie) stosowane w leczeniu przewlekłego wirusowego zapalenia wątroby typu C.


www.medicus-bonus.pl
www.medicus-bonus.pl


Witryna Internetowa Szpitala "Medicus-Bonus" w Środzie Wielkopolskiej, zajmującego się między innymi leczeniem (odpłatnym) za pomocą Legalonu-SIL - dożylna silibinina w połączeniu z pegylowanym interferonem alfa i rybawiryną lub w monoterapii (samym Legalonem-SIL). Placówka oferuje także leczenie prywatne (odpłatne) pegylowanym interferonem i rybawiryną dla osób chcących połączyć to leczenie np. z zakupionym w Indiach / Egipcie generykiem sofosbuviru itp. nowymi lekami przeciwwirusowymi. Leczenie za pomocą pegylowanego interferonu i rybawiryny w Medicus-Bonus może być tańsze niż zakup tych leków w aptece - to warto sprawdzić.


www.ranking.abcZdrowie.pl
www.ranking.abcZdrowie.pl


Ranking Lekarzy AbcZdrowie to serwis medyczny umożliwiający pacjentom szybkie i bezproblemowe dotarcie do specjalistów w interesującym ich mieście. Pozwala na sprawdzenie czy dany lekarzy wykonuje konkretne badania lub zabiegi. Internauci mają możliwość sprawdzenia opinii innych pacjentów na temat lekarza lub placówki, a także podzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami. Serwis uzupełniają rzetelne informacje na temat medycyny, zdrowego stylu życia, chorób oraz sposobów leczenia.www.hcvtoniewyrok.com


Bardzo ciekawy Blog Internetowy młodego człowieka - Sebastiana Gawlika - który zmagając się z HCV uświadamia zarazem innych o potrzebie przebadania się oraz naucza o drogach zakażenia - popieramy i w imieniu Sebastiana oraz swoim zapraszamy serdecznie do odwiedzania.


www.hbv.pl
www.wzw.pl


DRUGI Serwis Stowarzyszenia "Prometeusze" poświęcony tym razem w całości zagadnieniom związanym z wirusowym zapaleniem wątroby typu B. Drogi zakażeń, profilaktyka (szczepienia), diagnostyka, artykuły o chorobie i leczeniu przewlekłych zapaleń watroby typu b. Wszystko o WZW B i wirusie HBV. ZAPRASZAMY!www.niesmiertelni.pl


Serwis Stowarzyszenia "Nieśmiertelni" skierowany do osób dializowanych i oczekujących na przeszczep nerki.www.pteilchz.org.pl


Strona Główna Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych.http://www.pasl.pl


Strona Główna Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego

PTHwww.przeszczep.pl

Oficjalny serwis internetowy Stowarzyszenia Pomocy Ludziom z Uszkodzoną Wątrobą "Życie po przeszczepie" Transplantacja, dawstwo, normy prawne, stanowisko kościoła katolickiego, aktualności, porady specjalistów z dziedziny transplantologii, forum i inne ciekawe tematy.


www.bonifratrzy.pl
www.bonifratrzy.pl


Jest to strona internetowa Ojców Bonifratrów, gdzie znaleźć m.in adresy ich wszystkich placówek (zakonów, szpitali, przychodni, aptek ziołoleczniczych) w Polsce.
!!UWAGA!!
Apteki ziołolecznicze Bonifratrów znajdują się obecnie TYLKO w 3 miastach Polski: Łódź, Kraków i Warszawa i tylko tam można osobiście kupić mieszanki ziołowe (listopad 2012 rok - 30 zł za 1 kg). Nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej
.


www.pzh.pl
www.pzh.gov.pl


Oficjalna strona internetowa Państwowego Zakładu Higieny, Instytut Naukowo Badawczy


www.zdrowie.com.pl
www.zdrowie.com.pl


Portal medyczny, a w nim liczne artykuły o zdrowiu, chorobach, medycynie i leczeniu, forum, recenzje, programy użytkowe.


www.kardiologia.of.pl
kardiologia.of.pl


Największy i najciekawszy portal kardiologiczny, opisy wielu chorób serca, badań, dieta, forum, czat i wiele innych rzeczy. "Serdecznie" polecamy!


www.hepatologia.pl
www.hepatologia.pl


Strona lekarzy hepatologów (specjalistów chorób wątroby) dla studentów i hepatologów, ale czy tylko? Polecam serwis informacyjny wszystkim ciekawskim i rządnym wiedzy. Zawsze coś nowego o naszej wątróbce...


www.sppnn.org.pl
www.sppnn.org.pl


Stowarzyszenie Pacjentów "Primum Non Nocere" dr Adam Sandauer (sppnn@sppnn.org.pl)


www.emedica.pl
www.emedica.pl


To strona, gdzie można znaleźć normy prawie wszystkich diagnostycznych badań laboratoryjnych, Jednak nie są to tylko normy, ale opis badań ze wskazaniami co oznacza podwyższony, lub obniżony poziom składników np. krwi. Strona przygotowana przez lekarzy Akademii Medycznych, zawierająca także wiele jednostek chorobowych z ich opisem i badaniami niezbędnymi do diagnostyki tych chorób. Profesjonalna stronka medyczna, polecam.


www.nazdrowie.pl
www.nazdrowie.pl


Na Zdrowie.pl to internetowy portal medyczno-zdrowotny połączony z ogólnopolskim informatorem o placówkach związanych ze zdrowiem, urodą i sportem.
Głównym celem serwisu jest promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia oraz przybliżenie w przystępny sposób szerokich aspektów zdrowia.
Na Zdrowie.pl to również jeden z największych w polskim Internecie katalog placówek związanych ze zdrowiem, urodą i sportem. Każda placówka posiada rozbudowaną wizytówkę, co w połączeniu z wygodnym panelem wyszukiwania pozwala łatwo i szybko znaleźć konkretną usługę.


Linki inne


www.3kafki.pl
www.trzykafki.pl


Hostel "3 Kafki" - Tanie noclegi w centrum Krakowa.
3 minuty od Rynku, dostępne są także apartamenty i pokoje gościnne.
Tel.: +48 12 632 48 56 , +48 502 061 783
E-mail: plus@trzykafki.pl
Adres: al. Słowackiego 29 , 31-159 Kraków

Powrót »


Nieinwazyjne Badanie Wątroby
fibroscan
»
Ważne!
::Nowe Leki przy HCV
::Artykuły medyczne
::Artykuły prasowe
::Szpitale i poradnie
::ZIOŁOLECZNICTWO
::SKLEPIK ZIOŁOWY
::Felietony Prometeuszy
::Słownik medyczny
::Linki medyczne i inne
::Top lista i liczniki
::ATLAS ZIÓŁ
»
Prometeusze
Kontakt ze Stowarzyszeniem
tel. kom.: 602 172 907
lub tel. stacjonarny:
75 612 00 99 (nowy)
::Pomoc psychologiczna
::Kilka ważnych pism
»
FAQ przeczytaj koniecznie
:: Czy prawidłowy poziom transaminaz (Alat i Aspat) wyklucza obecność zakażenia HCV?
:: Czy można zakazić się poprzez kontakty seksualne?
:: Jakie jest ryzyko przeniesienia (transmisji) HCV z zarażonej matki na dziecko?
:: Jakie są objawy zakażenia wirusem HCV i choroby, jaką ten wirus wywołuje?
:: Czy Hepatitis C można wyleczyć?
:: Jakie leki obecnie są stosowane w leczeniu HCV?
:: Czy zakażeni HCV powinni się szczepić przeciwko HBV (wzw typu B)?
:: Czy można się zakazić od domownika, który jest HCV+?
:: Jak zostać członkiem Stowarzyszenia PROMETEUSZE
»
Nasze Akcje
:: HCV za Kratkami
»
Nasi Partnerzy:

diagnostyka

synevo

Herbapol Poznan
»
Podziękowania
:: Członkom Honorowym
:: Firmom:
AbbVie
za grant i pomoc w modernizacji Serwisu Prometeuszy w 2016 roku

Synevo
Sanofi - Aventis
Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A
Gilead

:: Polskiej Grupie Ekspertów HCV
:: Wszystkim lekarzom, którzy wspierają nasze działania
:: Władysławowi Rysiowi i Zbigniewowi Barteczka za wiersze. Brunowi za "koraki" i aukcje charytatywne.
:: Maciejowi, Monice oraz Ewelinie i wszystkim psychologom za pomoc chorym
:: Naszym webmasterom i administratorom:
Arturowi i Włodkowi,
oraz Piotrowi, Tygrysowi, Ktosi i Andzi
:: Wszystkim za wpisy do księgi gości
:: Wszystkim, którzy wspierają naszą akcję
»
Wspieramy
3 kafki - hostele
akcja Pajacyk
wielka orkiestra świątecznej pomocy

Nasze konto: ING Bank Śląski o/Wałbrzych 61 1050 1908 1000 0022 7301 0526


intermedis - fibroscan


hcv


Hepatic Medical


reklama, tworzenie stron, hosting, wałbrzych, wizytówki, poligrafia

hcv

Copyright © 2001-2018    Prometeusze    All rights Reserved.